نحوه نصب دوباره OS سرور

نحوه نصب دوباره OS سرور
علوم کامپیوتر و الگوریتم

نحوه نصب دوباره OS سرور(Reinstall OS): ویرچوالیزور یک کنترل پنل VPS قدرتمند مبتنی بر وب است که با استفاده از آن کاربر می تواند VPS را با یک کلیک روی سرورها مستقر و مدیریت کند. Virtualizor از KVM، Xen، OpenVZ، Proxmox، Virtuozzo، LXC و غیره با سیستم صورتحساب ساعتی داخلی پشتیبانی می کند.

Virtualizor چگونه کار می کند؟

API ویرچوالیزور فرآیند را خودکار می کند و به طور خودکار سرور خصوصی مجازی در سرور را کنترل می کند. با بیش از ۱۰۰ قالب از پیش ساخته شده لینوکس و ویندوز، کارایی شما بسیار بیشتر خواهد بود، زیرا آنها شما را از اتلاف وقت و تلاش برای استفاده از ISO برای ایجاد هر VPS از ابتدا رها می کنند.

به عنوان یک کنترل پنل VPS، ویرچوالیزور دارای ویژگی های بسیاری است. این به ایجاد، استقرار، نگهداری و مدیریت چندین سرور خصوصی مجازی در یک سرور کمک می کند. به خوبی برای ارائه دهندگان خدمات VPS کار کرده و کار آنها را تسهیل می کند.

از آنجایی که رابط Virtualizor یک رابط کاربری گرافیکی مبتنی بر وب است، آنها مجبور شدند یک لایه API کاربردی ایجاد کنند که در پشت صحنه کار می کند و به درخواست های کنترل پنل مبتنی بر وب پاسخ می دهد. توسعه دهندگان Virtualizor این API را برای شرکت ها و سایر توسعه دهندگانی که مایل به کار مستقیم با سیستم و توسعه لایه کنترلی خود یا حتی سیستم های کنترل پنل مشابه هستند، در دسترس قرار داده اند.

از آنجایی که پنل اصلی Virtualizor مبتنی بر وب است، به این معنی است که تقریباً همه عملکردها از طریق API قدرتمند آنها نیز در دسترس هستند. هر اقدامی در Virtualizor یک تماس API دارد و شما می‌توانید با استفاده از این تماس‌های API هر چیزی را در Virtualizor مدیریت کنید.

Virtualizor از تماس‌های API مختلف در قالب‌های JSON، XML و PHP پشتیبانی می‌کند. حتی می توانید از این API برای ادغام آن در سیستم صورتحساب انتخابی خود استفاده کنید.

نحوه نصب دوباره OS سرور:

  • ابتدا وارد پنل virtualizor خود  شوید.

نحوه نصب دوباره OS سرور

  • سپس بر روی List VPS کلیک کنید تا تمامی ماشین های شما را نمایش دهد( پس از Login شما به صورت پیشفرض در همین قسمت قرار دارید!)
  • حال VPS مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی آیکون Manage  کلیک کنید.

نحوه نصب دوباره OS سرور

  • به قسمت Install بروید.

ویرچوالیزور

  • در این قسمت OS و Password خود را انتخاب کرده .
  • حال بر روی آیکون Reinstall OS کلیک کنید.

virtualizor

  • فرایند نصب دوباره آغاز می شود.
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

علوم کامپیوتر و الگوریتم
باگ (Bug)

باگ (Bug): در فناوری اطلاعات (IT) ، باگ (Bug) به یک خطا، عیب یا نقص در هر برنامه کامپیوتری یا یک سیستم سخت افزاری اشاره دارد. یک باگ نتایج غیرمنتظره ای ایجاد می کند یا باعث می شود یک سیستم رفتار غیر منتظره ای داشته باشد. به طور خلاصه، باگ …

کد QR
علوم کامپیوتر و الگوریتم
کد QR

کد QR چیست؟ کدهای QR بارکدهایی قابل اسکن هستند که داده ها را ذخیره می کنند. در حوزه بازاریابی، آنها معمولاً برای هدایت کاربران به صفحات فرود، وب سایت ها، نمایه های رسانه های اجتماعی یا کوپن های فروشگاه استفاده می شوند. به عنوان مثال، شخصی می تواند یک کد …

تفاوت بین هک و فیشینگ
علوم کامپیوتر و الگوریتم
تفاوت بین هک و فیشینگ

تفاوت بین هک و فیشینگ چیست؟ با بیش از ۳.۱ میلیارد ایمیل جعلی ارسال شده روزانه و صرف میلیون ها دلار برای بازیابی حملات سایبری، محافظت از مشتریان شما حیاتی است. با دیجیتالی شدن بیشتر دنیا، حوادث هک و فیشینگ رایج تر می شوند. روزانه میلیون ها نفر قربانی هکرها …