چرا باید از گیت لب (Gitlab) استفاده کرد؟

گیت لب
علوم کامپیوتر و الگوریتم

چرا باید از گیت لب (Gitlab) استفاده کرد؟

خطوط ارتباطی CI / CD رایگان: GitLab با خطوط ارتباطی قدرتمند و کاملاً یکپارچه ادغام مداوم (CI) و پیوسته استقرار (CD) همراه است. با استفاده از  GitHub، باید یک سرویس CI خارجی مانند CircleCI را بپردازیم و به صورت دستی ادغام کنیم.

رجیستری رایگان کانتینر (container):

GitLab برای هر مخزن دارای یک رجیستری داکر داخلی است که هیچ تنظیماتی لازم ندارد. با استفاده از GitHub، برای مدیریت سرویس های شخص ثالث باید راه اندازی و هزینه شود.

ادغام کوبرنتیز (Kubernetes):

می‌دانید که چگونه Kubernetes مدیریت زیرساخت‌های ما را ساده می‌کند. بنابراین هیجان انگیز است که GitLab ادغام Kubernetes خود را منتشر کرد زیرا این یک مناسب طبیعی برای گردش کار است.

مرور برنامه‌ها:

هر شاخه‌ای را در هر مورد متعهد به برنامه بررسی خود مستقر می‌شود. این یک پیشرفت چشمگیر در گردش کار QA است زیرا می‌توان قبل از ادغام مجدد به شعبه استاد، کلیه تضمین کیفیت را مستقیماً در شاخه ویژگی واقعی انجام داد.

مدیریت بهتر پروژه:

در حالی که GitHub برخی از ابزارهای مدیریت پروژه را ارائه می دهد، تابلوهای GitLab باعث می شود مدیریت مسئله را گسترده تر و مناسب تر با گردش کار خود انجام شود. برخی از نمونه ها می توانند نمودارهای دفن زباله، نقاط عطف گروه، تاریخ موعد مقرر، جابجایی بین پروژه ها یا مسئله خارج کردن CSV باشند.

قابلیت انتقال داده:

گیت لب می‌تواند پروژه‌ها و موضوعات را از منابع بیشتری نسبت به GitHub وارد کند و به ما امکان می‌دهد پروژه‌های خود را به سیستم‌های دیگر صادر کنیم.

نظارت یکپارچه:

GitLab کمک می کند تا معیارهای عملکردی را برای سرورها و همچنین برنامه‌های کاربردی خود جمع آوری کنیم. به ما این امکان می‌دهد تا تاثیر ادغام یک شاخه خاص را تعیین کنیم و بدون اینکه هیچ وقت از GitLab خارج شویم، روی سیستم های تولیدی خود توجه داشته باشیم.

تفسیر و وضوح بحث و گفتگو:

به دلیل ویژگی حل مسئله بحث، بررسی درخواست‌های ادغام (“MRs”) با GitLab را موثرتر است زیرا به ما این امکان را می‌دهد تا بررسی بیشتر را در مورد بازخورد کدهایی که قبلاً مورد بررسی قرار گرفته انجام دهیم، و هنوز چه کارهایی باقی مانده است.

چرا باید از گیت لب استفاده کرد gitlab

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

علوم کامپیوتر و الگوریتم
باگ (Bug)

باگ (Bug): در فناوری اطلاعات (IT) ، باگ (Bug) به یک خطا، عیب یا نقص در هر برنامه کامپیوتری یا یک سیستم سخت افزاری اشاره دارد. یک باگ نتایج غیرمنتظره ای ایجاد می کند یا باعث می شود یک سیستم رفتار غیر منتظره ای داشته باشد. به طور خلاصه، باگ …

کد QR
علوم کامپیوتر و الگوریتم
کد QR

کد QR چیست؟ کدهای QR بارکدهایی قابل اسکن هستند که داده ها را ذخیره می کنند. در حوزه بازاریابی، آنها معمولاً برای هدایت کاربران به صفحات فرود، وب سایت ها، نمایه های رسانه های اجتماعی یا کوپن های فروشگاه استفاده می شوند. به عنوان مثال، شخصی می تواند یک کد …

تفاوت بین هک و فیشینگ
علوم کامپیوتر و الگوریتم
تفاوت بین هک و فیشینگ

تفاوت بین هک و فیشینگ چیست؟ با بیش از ۳.۱ میلیارد ایمیل جعلی ارسال شده روزانه و صرف میلیون ها دلار برای بازیابی حملات سایبری، محافظت از مشتریان شما حیاتی است. با دیجیتالی شدن بیشتر دنیا، حوادث هک و فیشینگ رایج تر می شوند. روزانه میلیون ها نفر قربانی هکرها …