نصب دو دامنه روی یک هاست سی پنل

مقالات آموزشی

نصب دو دامنه روی یک هاست سی پنل

 

ابتدا باید از ثبت dnsهای هاست اطمینان حاصل کنیم.برای ورود به سی پنل ، باید از طریق شرکت هاستینگ و یا ادرس را به صورت زیر بنویسید :

Yourdomain.ir: 2082

ممکن است این عدد ۲۰۸۳ باشد.

نصب دو دامنه روی یک هاست سی پنل

 

نام کاربری و رمز عبور را زده و وارد شوید.سپس در بخش Domains بر روی گزینه ی Addon Domains  کلیک کنید. گزینه هایی را مشاهده میکنید که در تصویر زیر نشان داده شده ، کزینه ها را پر کنید .

 

در قسمت New Domain Name  نام دامنه خودتان را بدون هیچ گونه پسوند (مثل  www یا (http بنویسید.زمانی که نام دامنه را نوشتید دو گزینه ی دیگر هم با همین نام پر میشوند و شما میتوانید آن را تغییر دهید.

Subdomain مربوط به زیردامنه است که میتوانید آن را دست نزنید.

Document Root  آدرس فایل های دامنه دوم در هاست سی پنل خواهد بود.

 

بعد از موارد ذکر شده ، گزینه ای به نام Create an FTP account  وجود دارد.زمانی که تیک این گزینه را فعال کنید ،چند کادر دیگر هم به صفحه اضافه شده و از شما username  و password را میخواهد که ثبت کنید.(برای متصل شده به FTP). اما شما بهتر است که این گزینه را فعال نکنید.

سپس روی Add Domain  بزنید. اگر تنظیمات را با موفقیت و گزینه ها را تکمیل کرده باشید، تصویر زیر ( و یا مشابه آن) را مشاهده خواهید کرد :

نصب دو دامنه روی یک هاست سی پنل

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

starlink
مقالات آموزشی
Starlink چیست و چگونه کار میکند؟

Starlink چیست و چگونه کار میکند؟ استارلینک روی یک فناوری خدمات اینترنت کار میکند.یک سیستم ماهواره ای میباشد که به جای استفاده از فناوری کابل ، مثل فیبر نوری ،برای انتقال داده های اینترنتی از سیگنال های رادیویی از طریق خلاء فضا استفاده میکند. ایستگاه‌های زمینی سیگنال‌هایی را به ماهواره‌ها …

ui ux
تجربه کاربری
UI UX چیست؟

UI  و UX  چیست ؟   UI  مخفف عبارت User Interface و به معنی رابط کاربری و UX مخفف عبارت User Experience و به معنی تجربه کاربری هست. این دو مفهوم در روند طراحی اصولی یک محصول کارامد مورد استفاده قرار میگیرند و با هم تعامل زیادی دارند اما در …

هاست ربات تلگرام
مقالات آموزشی
 هاست ربات تلگرام

 هاست ربات تلگرام قبل از اینکه به ویژگی ها و کاربرد هاست ربات تلگرام بپردازیم باید ببینیم اصلا چرا به همچین هاستی نیاز هست همانطور که میدانیم یکی از متداول ترین شبکه های مجازی که علیرغم اینکه در کشور ما فیلتر می شود همچنان محبوبیت دارد ، تلگرام است . …