۶ مکان خالی از سکنه

6 مکان خالی از سکنه
مقالات علمی

۶ مکان خالی از سکنه
این مکان ها انرژی خاصی دارند.

۱. پترا، اردن

منطقه اطراف پترا از سال ۷۰۰۰ قبل از میلاد مسکونی بوده است، اما قدمت این ویرانه‌های سنگ‌تراش شده به پادشاهی نبطی در قرن اول بازمی‌گردد.

عشایر بادیه نشین از دیرباز این دره را با ارواح معروف به جین ها مرتبط می دانستند.

 

پترا، اردن 6 مکان خالی از سکنه

 

۲. صحرای فرافره، مصر

این مسافران ممکن است جان خود را به خطر بیندازند! بیابان فرافره توسط تورگردانان محلی شناخته می شود که توسط روح نفرین شده فرعون آخناتون تسخیر شده است، روحی که زمانی که کاهنان مصر باستان را ملغی کرد و خدایان سنتی آنها را هتک حرمت کرد، خشمگین شد.

صحرای فرافره، مصر

 

۳. قلعه Zvíkov، جمهوری چک

راه خود را از طریق جنگل به سمت شکاف رودخانه های ولتاوا و اوتاوا طی کنید و شگفتی وحشتناکی خواهید دید.

قلعه زویکوف، تسخیر شده توسط سگ‌های طیفی و Zvíkovský Rarášek، نوعی شیطان جادویی. گزارش های مکرری از شکستن دوربین ها، خاموش شدن آتش و رفتار عجیب حیوانات وجود دارد. می گویند افرادی که در برج می خوابند در عرض یک سال می میرند!

قلعه Zvíkov، جمهوری چک

 

۴. آگراسن کی بائولی، هند

هیچ سابقه ای وجود ندارد که به ما بگوید اولین چاه پله آگراسن کی بائولی چه زمانی ساخته شد، اما باید حداقل ۶۰۰ سال قدمت داشته باشد. طاق ها و شکاف های سایه دار آن اکنون محل زندگی خفاش ها و حشرات است. می گویند افرادی که برای جمع آوری آب می آمدند اغلب صدایی می شنیدند.

 

۵. کوه Pelier Hill، ایرلند

ویرانه های باشگاه آتش جهنم در کوه پلیر تپه اولین لژ فراماسون در ایرلند است. در اصل یک قبر گذرگاهی ماقبل تاریخ روی قله وجود داشت. شاید نابخردانه سنگ های قبر برداشته شده و در ساخت لژ کوه پلیر استفاده شده است.

کوه Pelier Hill، ایرلند

 

۶. دخمه های پاریس، فرانسه

استخوان های هراس انگیز . مار در زیر شهر پاریس شبکه ای از تونل های کوچک و تاریک است که با دست بریده شده اند و با استخوان های میلیون ها میلیون نفر پوشیده شده اند.
دخمه ها در پایان قرن هجدهم حفر شدند، زیرا گورستان های شهر به معنای واقعی کلمه مملو از مردگان بود.

دخمه های پاریس، فرانسه

 

منبع:

۶ Most Haunted Sites

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات علمی
امن ترین برنامه های پیام رسان ۲۰۲۲

امن ترین برنامه های پیام رسان ۲۰۲۲ در این مقاله به بررسی بهترین پیام رسان ها جهت حفظ حریم خصوصی تان می پردازیم. یکی از تکنیک های بسیار مهم در این زمینه رمزنگاری END-TO-END است که فقط فرستنده و گیرنده می توانند به دیتا دسترسی داشته باشند.   Signal از …

معرفی زبان برنامه نویسی C++
برنامه نویسی
معرفی زبان برنامه نویسی C++

این زبان از خانواده C  میباشد و بسیار قدرتمند است. یک زبان برنامه‌نویسی همه‌منظوره، همگردان، سطح میانی، شیءگرا و چندرگه است که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند.   تاریخچه زبان : استراس‌تروپ کار بر روی زبان «C دارای کلاس» را در سال ۱۹۷۹ آغاز کرد. …

معرفی محصولات جدید اپل
مقالات علمی
معرفی محصولات جدید اپل

معرفی محصولات جدید اپل: دیشب طی رویداد FAR OUT پرچمدار جدید شرکت اپل معرفی شد و خیلی از شایعات رو به واقعیت بدل کرد همراه گوشی های ایفون ۳ مدل از اپل واچ و ایرپاد پرو نسل ۲ نیز معرفی گردید میریم با هم جزییات ابن رویداد رو مرور کنیم. …