۶ تا از بهترین کیف پول های رمزنگاری، به گفته کارشناسان

6 تا از بهترین کیف پول های رمزنگاری، به گفته کارشناسان
مقالات علمی

۶ تا از بهترین کیف پول های رمزنگاری، به گفته کارشناسان: هیچ راهی بهتر از کیف پول مناسب برای محافظت از سرمایه گذاری های رمزنگاری شما وجود ندارد.

برنت کمپبل، بنیانگذار و مدیر عامل Fort Lauderdale، شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال NXS Crypto Fund مستقر در فلوریدا، می گوید این به این دلیل است که یک کیف پول رمزنگاری «کلیدهای پادشاهی» است. من به مشتریان می گویم که کیف پول اولین قدم برای هر کسی است که می خواهد در اکوسیستم بلاک چین شرکت کند. هدف آن ذخیره و دریافت کریپتو در هر نقطه از جهان، بدون بانک است.

۶ تا از بهترین کیف پول های رمزنگاری:

همه سرمایه گذاران کریپتو از نظر فنی به کیف پول خود نیاز ندارند، زیرا اکثر صرافی های اصلی به شما امکان می دهند رمزارز خود را در حساب خود ذخیره کنید. اما برخلاف بازار سهام سنتی، حمایت‌های اجباری قوی برای سرمایه‌گذاران کریپتو وجود ندارد. بنابراین با افزایش ارزش رمزنگاری، می توانید از امنیت اضافی که با کیف پول خود ارائه می شود بهره مند شوید.

بسته به استراتژی سرمایه گذاری خود، ممکن است یک کیف پول گرم یا سرد یا کیف پولی که توسط صرافی شما ارائه می شود در نظر بگیرید. براساس نظر چهار کارشناس ارزهای دیجیتال، در اینجا شش مورد از بهترین کیف پول های رمزنگاری که سرمایه گذاران بلندمدت باید در نظر بگیرند، آورده شده است.

۱.کیف پول کوین بیس – بهترین کیف پول رمزنگاری برای مبتدیان:

اگر در فضای کریپتو تازه کار هستید، کارشناسان یک کیف پول گرم ساده را توصیه می کنند. معمولا رایگان هستند، استفاده از آنها آسانتر است و اغلب به یک صرافی متصل هستند، به این معنی که از تعداد زیادی توکن و سکه پشتیبانی می کنند.

به گفته کارشناسان، کیف پول کوین بیس، از صرافی محبوب کوین بیس، احتمالا بهترین گزینه برای مبتدیان است. این کیف پول ساده است، از هزاران رمزارز پشتیبانی می کند.

کریس بروکس، بنیانگذار Crypto Asset Recovery، شرکتی که متخصص در کمک به سرمایه گذاران رمزارز برای بازیابی رمزهای عبور و عبارات اولیه در کیف پولشان است، می گوید: به ۹۵ درصد از افرادی که با آنها صحبت می کنیم، می گوییم که فقط از کیف پول Coinbase استفاده کنند.

کمپبل می‌گوید که اکثر سرمایه‌گذاران کریپتو در حال حاضر با کیف‌پول‌هایی مانند Coinbase Wallet شروع به کار می‌کنند.

۲.Electrum – بهترین کیف پول بیت کوین:

اگر در درجه اول یک سرمایه گذار بیت کوین هستید، ممکن است کیف پول خاصی را در نظر بگیرید که برای کار با بیت کوین طراحی شده است.

به این ترتیب، Electrum ممکن است برای شما خوب باشد، زیرا استفاده از آن آسان است و بیش از یک دهه است که وجود دارد – چیزی که تعداد کمی از کیف پول های دیگر می توانند ادعا کنند. به دلیل تمرکز بر بیت کوین و فقط بیت کوین، Electrum ارزش آن را دارد که اگر قصد خرید کیف پول بیت کوین را دارید، آن را بررسی کنید.

Electrum بیش از یک دهه است که وجود دارد و به طور خاص برای کار با بلاک چین بیت کوین ساخته شده است که به آن سرعت و مزایای امنیتی می دهد. به عنوان مثال، کاربران می توانند به راحتی از طریق تأیید پرداخت ساده Electrum با بلاک چین بیت کوین ارتباط برقرار کنند. Electrum اساساً می تواند در اطراف بلاک چین بیت کوین کارآمدتر از سایر کیف پول ها باشد زیرا به طور خاص برای این منظور ساخته شده است.

اشکالات آن این است که ممکن است برای مبتدیان مناسب نباشد و بزرگترین نقطه ضعف آن این است که فقط با بیت کوین کار می کند، بنابراین اگر می خواهید ارزهای دیجیتال دیگری را ذخیره کنید، این برای شما مناسب نیست.

۳.Exodus – بهترین کیف پول رمزنگاری برای آلت کوین ها:

«آلت کوین» اصطلاحی فراگیر برای هر ارز دیجیتالی است که بیت کوین نیست و هزاران آلتکوین وجود دارد. به این ترتیب، یک کیف پول رمزنگاری خوب برای ذخیره ایمن آلت کوین ها، کیفی است که از بسیاری از آنها پشتیبانی می کند و امکان تجارت و خرید آسان را فراهم می کند.

Exodus از بیش از ۱۸۰ نوع مختلف ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و می توانید بدون مراجعه به صرافی خارجی، از داخل کیف پول تراکنش کنید. در حالی که Exodus ممکن است از سکه‌های کمتری نسبت به برخی کیف‌پول‌های دیگر پشتیبانی کند، می‌توانید هنگام اتصال به چندین صرافی مختلف، تمام رمزارزهای خود را در یک مکان نگه دارید. به علاوه می توانید مستقیماً از طریق صرافی داخلی کیف پول به سایر کاربران متصل شوید. گفته می‌شود، کمی پیشرفته‌تر از Coinbase است، اما اگر می‌توانید از گزینه‌هایی برای پیمایش بیشتر سکه‌ها و مبادلات آزادانه‌تر بهره ببرید، Exodus مزیتی دارد.

بسته به تنظیمات امنیتی خود، همچنین می توانید بین کیف پول دسکتاپ، موبایل یا سخت افزار یکی را انتخاب کنید. گزینه سخت افزاری ادغام کیف پول Trezor است، به این معنی که یک کیف پول Trezor با کیف پول گرم Exodus روی آن اجرا می شود.

۴.Trezor Model T – بهترین کیف پول رمزنگاری برای امنیت:

اگر امنیت نگرانی اصلی شماست، کارشناسان بر این باورند که دستگاه سخت افزاری ذخیره سازی سرد قابل شکست نیست. کمپبل می‌گوید: «برای کسی که می‌خواهد هیچ خطر امنیتی نداشته باشد، [دارایی‌های خود را] به یک دستگاه سخت‌افزاری منتقل کنید.

چارلی بروکس، پسر کریس و CPO و یکی از بنیانگذاران Crypto Asset Recovery LLC می گوید که Trezor یکی از بهترین گزینه های کیف پول سرد است و امن ترین مکان برای نگهداری وجوه شماست.

کارشناسان می گویند که یک کیف پول سخت افزاری فیزیکی از Trezor، مانند Trezor Model T، یک انتخاب محکم برای سرمایه گذاران رمزنگاری دارای تفکر امنیتی است. ۲۸۰ دلار، ارزان نیست. با این حال، مدل T دارای ویژگی های متعددی است که آن را متمایز می کند، مانند صفحه نمایش لمسی بزرگ و تمام رنگی، و افزونه هایی مانند Shamir Backup، یک استاندارد امنیتی طراحی شده توسط Trezor که فقط برای مدل T موجود است. پشتیبان گیری Shamir به شما اجازه می دهد. شما ۱۶ عبارت بازیابی را برای استفاده به عنوان پشتیبان ایجاد می کنید. استاندارد امنیتی همچنین در صورت دزدیده شدن یا تخریب کیف پول شما با اجازه دادن به شما برای بازیابی کل چیز با استفاده از بذر بازیابی، محافظت می کند.

همراه با کیف‌پول‌های لجر، محصولات Trezor بسیار امن خواهند بود، البته به روش‌های کمی متفاوت، بنابراین احتمالاً به ترجیح کاربر بستگی دارد. مدل T حداقل از نظر ظاهری از نظر فیزیکی قوی‌تر و سخت‌تر است، که ممکن است برخی از افراد نیز آن را دوست داشته باشند. به علاوه کاربر پسند، شهودی و تنظیم آسان است.

۵.Ledger Nano X – بهترین کیف پول سرد که هزینه کمتری دارد:

همانطور که توضیح دادیم، کیف پول های سرد بهترین گزینه برای حفظ امنیت دارایی های رمزنگاری هستند، زیرا آنها همیشه به اینترنت متصل نیستند و به همین دلیل با خطر هک بسیار کمتری روبرو هستند. و دستگاه‌های سخت‌افزاری مانند Trezor Model T می‌توانند در ایمن ماندن وسایل شما بسیار کمک کنند. اما می‌توانید کیف پول‌های سردی پیدا کنید که از بین نرود. ما فکر می کنیم Ledger Nano X بهترین کیف پول سرد برای سرمایه گذاران با بودجه است.

Ledger Nano X از هزاران سکه پشتیبانی می‌کند و مقرون به صرفه‌تر از Trezor Model T است. کارشناسان کیف‌پول‌های Ledger را به همراه Trezor به‌عنوان بهترین کیف پول‌ها برای ایمن کردن دارایی‌ها ذکر کردند. در حالی که Ledger Nano S هزینه کمتری دارد، ویژگی‌های اضافی Nano X و این واقعیت که نیازی به اتصال به آن نیست، زیرا دارای بلوتوث است، آن را در بالاترین سطح قرار می‌دهد. Nano X از تعداد زیادی توکن و سکه و تا ۱۰۰ برنامه پشتیبانی می کند. اگر سرمایه گذار فعالی هستید که به مجموعه ای از رمزارزهای مختلف علاقه دارید، انتخاب خوبی است.

از نظر امنیت، قابل توجه ترین ویژگی Nano X تراشه امنیتی Secure Element آن است که شبیه به آنچه برای ایمن سازی کارت های اعتباری استفاده می شود. تراشه ها توسط فرآیند Common Criteria EAL5+ تایید شده اند.

MetaMask – بهترین کیف پول برای سازگاری اتریوم و Web3:

اگر به دنبال خرید و نگهداری هستید، یک کیف پول سرد می تواند یک دارایی باشد. اما اگر می‌خواهید ارز دیجیتال خود را معامله کنید، داشتن یک کیف پول گرم ضروری است، زیرا تراکنش را بسیار آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند. با در نظر گرفتن این موضوع، MetaMask به محبوب ترین معامله گران رمزارز تبدیل شده است، زیرا راه های جدیدی را به دنیای Web3 نیز باز می کند.

MetaMask همچنین بهترین کیف پول برای اتریوم است. کمپبل می گوید: «MetaMask بر روی بلاک چین اتریوم، بزرگترین بلاک چین، که می تواند با [صرافی NFT] OpenSea صحبت کند، کار می کند. MetaMask بیشترین دسترسی را به بلاک چین می دهد.

MetaMask می تواند به چندین شبکه بلاک چین مبتنی بر اتریوم (مانند بایننس)، NFT و همه توکن های مبتنی بر اتریوم متصل شود. این یک کیف پول محبوب و آسان برای استفاده است که می تواند با هر چیزی که بر روی اتریوم ساخته شده است، که درصد خوبی از دنیای Web3 است، کار کند. در مجموع، این عوامل به آن برتری نسبت به کیف پول های رقیب می دهد.

همچنین برای کاربران «Web2» پر کردن شکاف با Web3 آسان است، زیرا برنامه تلفن همراه را می‌توان در تلفن‌های هوشمند iOS و Android بارگیری کرد، یا می‌توانید از برنامه افزودنی وب برای اکثر مرورگرهای اصلی استفاده کنید.

می‌توانید NFTها و سایر کلکسیون‌ها را روی آن ذخیره کنید، از آن به همراه یک کیف پول سخت‌افزاری (مانند Trezor یا Ledger) استفاده کنید و از آن برای مبادله یا خرید توکن‌ها/کریپتوها استفاده کنید. بنابراین اگر به دنبال کشف NFT و متاورس هستید، MetaMask می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

منبع:

time.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 مکان خالی از سکنه
مقالات علمی
۶ مکان خالی از سکنه

۶ مکان خالی از سکنه این مکان ها انرژی خاصی دارند. ۱. پترا، اردن منطقه اطراف پترا از سال ۷۰۰۰ قبل از میلاد مسکونی بوده است، اما قدمت این ویرانه‌های سنگ‌تراش شده به پادشاهی نبطی در قرن اول بازمی‌گردد. عشایر بادیه نشین از دیرباز این دره را با ارواح معروف …

مقالات علمی
امن ترین برنامه های پیام رسان ۲۰۲۲

امن ترین برنامه های پیام رسان ۲۰۲۲ در این مقاله به بررسی بهترین پیام رسان ها جهت حفظ حریم خصوصی تان می پردازیم. یکی از تکنیک های بسیار مهم در این زمینه رمزنگاری END-TO-END است که فقط فرستنده و گیرنده می توانند به دیتا دسترسی داشته باشند.   Signal از …

معرفی زبان برنامه نویسی C++
برنامه نویسی
معرفی زبان برنامه نویسی C++

این زبان از خانواده C  میباشد و بسیار قدرتمند است. یک زبان برنامه‌نویسی همه‌منظوره، همگردان، سطح میانی، شیءگرا و چندرگه است که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند.   تاریخچه زبان : استراس‌تروپ کار بر روی زبان «C دارای کلاس» را در سال ۱۹۷۹ آغاز کرد. …