Rozy یک اینفلوئنسر مجازی

مقالات علمی

همیشه جوان، زیبا و بدون رسوایی: ظهور اینفلوئنسرهای مجازی کره جنوبی

او بیش از ۱۳۰۰۰۰ دنبال کننده در اینستاگرام دارد، که در آنجا عکس هایی از ماجراجویی ها و جهان جهانگردی های خود را منتشر می کند. آرایش او همیشه بی عیب و نقص است، لباس های او مستقیماً از باند فرودگاه می رسد. او آواز می خواند، می رقصد و مدل است.و هیچ کدام واقعی نیست.

Rozy یک اینفلوئنسر مجازی

Rozy یک “اینفلوئنسر مجازی” کره جنوبی است، انسانی که به صورت دیجیتالی و بسیار واقع گرایانه است.

“آیا شما شخصی واقعی هستید؟” یکی از طرفداران اینستاگرامش می پرسد. “آیا شما یک هوش مصنوعی هستید؟ یا یک ربات؟”

طبق گفته شرکت مستقر در سئول که او را ایجاد کرده است، Rozy ترکیبی از هر سه است که در دنیای واقعی و مجازی قرار دارند.

Sidus Studio X در وب‌سایت خود می‌گوید: «او می‌تواند هر کاری را که انسان‌ها نمی‌توانند انجام دهد… در شبیه‌ترین شکل انسانی انجام دهد».

این شامل کسب سود چند میلیارد دلاری برای شرکت در دنیای تبلیغات و سرگرمی است.

از زمان راه اندازی خود در سال ۲۰۲۰، Rozy   قراردادهای تجاری و حمایت های مالی را به دست آورده است، در نمایش های مد مجازی در باند فرودگاه حضور یافته و حتی دو تک آهنگ منتشر کرده است.

و او تنها نیست.

صنعت «انسان مجازی» در حال رونق است، و همراه با آن یک اقتصاد کاملاً جدید که در آن تأثیرگذاران آینده هرگز پیر، بدون رسوایی و از نظر دیجیتالی بی عیب و نقص هستند – زنگ خطری را در میان برخی در کشوری که قبلاً نسبت به استانداردهای زیبایی دست نیافتنی وسواس دارند، ایجاد می کند.

اینفلوئنسرهای مجازی چگونه کار می کنند؟

فناوری تصویرسازی کامپیوتری (CGI) پشت Rozy جدید نیست.

در صنعت سرگرمی امروزی همه جا وجود دارد، جایی که هنرمندان از آن برای خلق شخصیت های غیرانسانی واقع گرایانه در فیلم ها، بازی های رایانه ای و موزیک ویدیوها استفاده می کنند.

اما اخیراً برای ساختن اینفلوئنسرها استفاده شده است.

Rozy یک اینفلوئنسر مجازی

گاهی اوقات، Sidus Studio X با استفاده از این فناوری از سر تا پا تصویری از Rozy ایجاد می کند، رویکردی که برای تصاویر اینستاگرام او به خوبی کار می کند.

گاهی اوقات سر او را بر روی بدن یک مدل انسانی قرار می دهد – برای مثال وقتی مدل لباس میشود.

اینفلوئنسرهای مجازی مانند همتایان واقعی خود، از طریق رسانه های اجتماعی طرفدارانی ایجاد می کنند، جایی که عکس های لحظه ای از “زندگی” خود را ارسال می کنند و با طرفداران خود تعامل می کنند.

نسل های قدیمی تر ممکن است تعامل با یک فرد مصنوعی را تا حدودی عجیب بدانند. اما کارشناسان می‌گویند اینفلوئنسرهای مجازی با جوان‌ترهای کره‌ای، بومی‌های دیجیتالی که بیشتر زندگی خود را آنلاین می‌گذرانند، مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 مکان خالی از سکنه
مقالات علمی
۶ مکان خالی از سکنه

۶ مکان خالی از سکنه این مکان ها انرژی خاصی دارند. ۱. پترا، اردن منطقه اطراف پترا از سال ۷۰۰۰ قبل از میلاد مسکونی بوده است، اما قدمت این ویرانه‌های سنگ‌تراش شده به پادشاهی نبطی در قرن اول بازمی‌گردد. عشایر بادیه نشین از دیرباز این دره را با ارواح معروف …

مقالات علمی
امن ترین برنامه های پیام رسان ۲۰۲۲

امن ترین برنامه های پیام رسان ۲۰۲۲ در این مقاله به بررسی بهترین پیام رسان ها جهت حفظ حریم خصوصی تان می پردازیم. یکی از تکنیک های بسیار مهم در این زمینه رمزنگاری END-TO-END است که فقط فرستنده و گیرنده می توانند به دیتا دسترسی داشته باشند.   Signal از …

معرفی زبان برنامه نویسی C++
برنامه نویسی
معرفی زبان برنامه نویسی C++

این زبان از خانواده C  میباشد و بسیار قدرتمند است. یک زبان برنامه‌نویسی همه‌منظوره، همگردان، سطح میانی، شیءگرا و چندرگه است که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند.   تاریخچه زبان : استراس‌تروپ کار بر روی زبان «C دارای کلاس» را در سال ۱۹۷۹ آغاز کرد. …