معرفی بهترین چنل و منابع در یوتیوب برای آیلتس

معرفی بهترین چنل و منابع در یوتیوب برای آیلتس
مقالات علمی

معرفی بهترین چنل و منابع در یوتیوب برای آیلتس

همانطور که میدانید امروزه زبان نقش پررنگی در زندگی ما دارد ، و بسیاری از افراد به دنبال منابع در دسترس و رایگان برای تقویت زبان هستند.در این مقاله به شما تعدادی چنل پرکاربرد در یوتیوب را معرفی میکنم مناسب برای افرادی است که میخواهند در آینده آزمون آیلتس بدهند.همچنین این کانال ها برای افرادی که به صورت خودخوان برای ازمون آماده میشوند میتواند بهترین منابع راهنما و اموزش باشد. همچنین برای افرادی که دوره شرکت میکنند و یا خصوصی آیلس را یاد میگیرند نیز میتوانند این منابع پرکاربرد را در کنار کلاس یا دوره خود ببینند و نهایت استفاده را کنند.

کانال های ذکر شده را در یوتیوب سرچ کنید و از منابع رایگان آن نهایت استفاده را کنید.

۱-Ross IELTS Academy

Ross IELTS Academy

یکی مفید ترین کانال های یوتیوب که کمک بسیاری میتواند در روند آیلتس به شما بکند.

ویدیوهای متنوعی دارد و به صورت دقیق آموزش میدهد. همچنین از پرکاربرد ترین ویدیو هایی که میتوان به آن اشاره کرد ویدیو های اسپیکینگ آن است. در این ویدیو ها شما روند ازمون اصلی رو در این ویدیو ها خواهید دید که به چه صورا ازمون اسپیکینگ برگذار میشود.

۲-  Zandi English

Zandi English

از دیگر کانال های پرکاربرد که منابع بسیاری را دارا است زندی میباشد.همچنین وبسایت بسیار پرمحتوایی دارد که برای افرادی که ایلتس مطالعه میکنند بسیار مفید است.

۳-English With Noushin

English With Noushin

یکی از بهترین کانال ها که پیشنهاد میشود ویدیوهای یوتیوبش را نگاه کنید و نکات استاد را به خاطر داشته باشید.در ای کانال شما شاهد برخی لایو ها ک بسیار مفید هستند خواهید بود همینطور نکات کلیدی استاد در رابطه با تکنیک و روند آیلتس.

۴-Ielts Kade

Ielts Kade

اگر به دنبال کانالی هستید که اموزش کامل داشته باشد این کانال به شما کمک زیادی میکند.میتوانید ویدیوهای قرار داده شده در این کانال را تماشا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 مکان خالی از سکنه
مقالات علمی
۶ مکان خالی از سکنه

۶ مکان خالی از سکنه این مکان ها انرژی خاصی دارند. ۱. پترا، اردن منطقه اطراف پترا از سال ۷۰۰۰ قبل از میلاد مسکونی بوده است، اما قدمت این ویرانه‌های سنگ‌تراش شده به پادشاهی نبطی در قرن اول بازمی‌گردد. عشایر بادیه نشین از دیرباز این دره را با ارواح معروف …

مقالات علمی
امن ترین برنامه های پیام رسان ۲۰۲۲

امن ترین برنامه های پیام رسان ۲۰۲۲ در این مقاله به بررسی بهترین پیام رسان ها جهت حفظ حریم خصوصی تان می پردازیم. یکی از تکنیک های بسیار مهم در این زمینه رمزنگاری END-TO-END است که فقط فرستنده و گیرنده می توانند به دیتا دسترسی داشته باشند.   Signal از …

معرفی زبان برنامه نویسی C++
برنامه نویسی
معرفی زبان برنامه نویسی C++

این زبان از خانواده C  میباشد و بسیار قدرتمند است. یک زبان برنامه‌نویسی همه‌منظوره، همگردان، سطح میانی، شیءگرا و چندرگه است که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند.   تاریخچه زبان : استراس‌تروپ کار بر روی زبان «C دارای کلاس» را در سال ۱۹۷۹ آغاز کرد. …